Stockholm Kista

Jan Stenbecks Torg 17, 164 40 Kista

Kontakta oss

Vi är lokaliserade mitt i Sveriges Silicon Valley med många företagare och stora möjligheter för nätverkande. Vi är en väletablerad redovisningsbyrå som erbjuder allt inom ekonomiadministration – löpande redovisning, bokslut, årsredovisningar löneadministration för kunder i alla branscher.

Vi strävar efter att hela tiden utvecklas och våra erfarna konsulter, i kombination med vår tidiga digitalisering, gör att vi kan erbjuda det bästa av båda världar – effektiva digitala verktyg och kvalificerad personlig rådgivning. Vi är byrån som sätter kunden i fokus och erbjuder en modern och papperslös helhetslösning.

Kontakta oss gärna om du önskar hjälp från en redovisningsbyrå med hög kvalitet, effektivitet och närhet till din konsult.

Vi på kontoret.

Charlotte Krumlinde

Regionchef Ekonomi
073-561 52 38

Mia Anttila

Angela Rubaeva

Teamleader & redovisningskonsult
angela.rubaeva@fortner.se

Ann-Christin Zetterström

Anna-Karin Zakrisson

Redovisningskonsult
anna-karin.zakrisson@fortner.se

Chenour Eliassi

Evelina Andersson

Auktoriserad Redovisningskonsult
evelina.andersson@fortner.se

Izabella Galustyan

Auktoriserad Redovisningskonsult
izabella.galustyan@fortner.se

Lars-Olof Thellner

Redovisningskonsult
lars-olof.thellner@fortner.se

Nawras Akkam

Redovisningskonsult
nawras.akkam@fortner.se

Therese Jonsson

Tiffany Trang Le

Redovisningskonsult
tiffany.trang.le@fortner.se

Våra kontor

Som kund till oss får du ett nära samarbete med konsulter som kan din bransch och förstår din verklighet.