Stockholm Globen

Slakthusgatan 9, 121 62 Johanneshov

Kontakta oss

Vårt kontor ligger strategiskt placerat söder om söder, mitt i Slakthusområdet bredvid Globen. Våra kunder består till största delen av ägarledda företag i alla olika bolagsformer, aktiebolag, handelsbolag samt enskilda firmor. Vi arbetar helt digitalt med allt inom redovisning, bokslut, deklarationer och rådgivning.

Vill du slippa alla papper, låt oss hjälpa dig, vi gör dina måsten både enklare och roligare.

Vi på kontoret.

Charlotte Krumlinde

Regionchef Ekonomi & Auktoriserad Redovisningskonsult
073-561 52 38
charlotte.krumlinde@fortner.se

Pär Skytt

Mia Anttila

Säljare Ekonomi & Auktoriserad Redovisningskonsult
070-998 58 42
mia.anttila@fortner.se

Annie Primér

Arvin Razavi

Camilla Gerrbrand

Redovisnings- & Lönekonsult
010-703 61 48
camilla.gerrbrand@fortner.se

Esa Viinikka

Jennifer Brunzell

Redovisningskonsult
jennifer.brunzell@fortner.se

Jenny Jägerström

Auktoriserad Redovisningskonsult
010-703 61 46
jenny.jagerstrom@fortner.se

Kim Åberg

Marianne Weiderstål

Redovisnings- & Lönekonsult
010-703 61 23
marianne.weiderstal@fortner.se

Neslihan Ohlsson

Ove Landstedt

Pia Berlin

Auktoriserad Redovisningskonsult
010-703 61 45
pia.berlin@fortner.se

Rudolf Matousek

Sofie Lithberg

Auktoriserad Redovisningskonsult
sofie.lithberg@fortner.se

Sofie von Wachenfeldt

Redovisningskonsult
sofie.von.wachenfeldt@fortner.se

Viktoria Makarenko

Anna Henningsson

Våra kontor

Som kund till oss får du ett nära samarbete med konsulter som kan din bransch och förstår din verklighet.