Göteborg

Södra Vägen 65, 412 54 Göteborg

Kontakta oss

På Fortners kontor i centrala Göteborg har vi kunder i fokus med stort engagemang för löpande bokföring, bokslut, deklaration och årsredovisningar. Vi sköter allt ifrån helhetsuppdrag till specialiserade uppgifter utifrån vad våra kunder efterfrågar.

Vi strävar efter att hela tiden utvecklas och våra erfarna konsulter, i kombination med vår tidiga digitalisering, gör att vi kan erbjuda det bästa av båda världar – effektiva digitala verktyg och kvalificerad personlig rådgivning.

Vi på kontoret.

Niclas Gole

Regionchef Ekonomi & Auktoriserad Redovisningskonsult
070-773 68 10
niclas.gole@fortner.se

Anita Zippert

Redovisningskonsult
anita.zippert@fortner.se

Karin Andersson

Auktoriserad Redovisningskonsult
karin.andersson@fortner.se

Elisabeth Andersson

Redovisningskonsult
elisabeth.andersson@fortner.se

Katarina Gole

Redovisningskonsult
katarina.gole@fortner.se

Rosie Westberg

Auktoriserad Redovisningskonsult
rosie.westberg@fortner.se

Mette Toro Hvidsteen

Redovisningskonsult
mette.toro.hvidsteen@fortner.se

Våra kontor

Som kund till oss får du ett nära samarbete med konsulter som kan din bransch och förstår din verklighet.