Redovisningsbyrå i Stockholm - Fortner

Redovisningsbyrå i Söderstaden – det digitala och personliga kontoret.

Vårt kontor ligger strategiskt placerat söder om söder, mitt i Slakthusområdet bredvid Globen.

Våra kunder består till största delen av ägarledda företag i alla olika bolagsformer, aktiebolag, handelsbolag samt enskilda firmor. Vi arbetar helt digitalt med allt inom redovisning, bokslut, deklarationer och rådgivning.

Vill du slippa alla papper, låt oss hjälpa dig, vi gör dina måsten både enklare och roligare.

Charlotte Krumlinde
Charlotte Krumlinde

Kontorschef

Vi på kontoret

Vi är ett härligt gäng med stort fokus på service till våra kunder som vi gärna träffar för att ge mänskliga råd! Vi ligger i framkant när det gäller att ta till oss smarta, effektiva digitala lösningar. Vi arbetar tillsammans, pratar och diskuterar för att lösa olika utmaningar som kommer i vår väg.

Mia Anttila
Säljansvarig
mia.anttila@fortner.se
070-998 58 42

Charlotte Krumlinde
Kontorschef
charlotte.krumlinde@fortner.se
010-703 61 44073-561 52 38

Pia Berlin
Redovisningskonsult
pia.berlin@fortner.se
010-703 61 45

Melanie Dunderberg
Redovisningskonsult
melanie.dunderberg@fortner.se
010-703 61 40

Lucciola Zambrano Bermudez
Redovisningskonsult
lucciola.zambrano@fortner.se
010-703 61 160707-22 20 80

Sofie Lithberg
Redovisningskonsult
sofie.lithberg@fortner.se
010-703 61 560760-52 03 84

Jenny Jägerström
Redovisningskonsult
jenny.jagerstrom@fortner.se
010-703 61 46, 070-738 83 22

Marta Brodersen
Redovisningskonsult
marta.brodersen@fortner.se
010-703 63 17

Viktoria Makarenko
Redovisningskonsult
viktoria.makarenko@fortner.se

Jennifer Brunzell
Redovisningskonsult
jennifer.brunzell@fortner.se

Fortner i Johanneshov

Slakthusgatan 9, 3tr, 121 62 Johanneshov | Postadress: Box 5033, 121 05 Johanneshov

kontakt@fortner.se

Våra tjänster

På Fortner har vi ett flexibelt arbetssätt och anpassar våra tjänster utifrån dina behov, vare sig de är små eller stora. Dessutom finns vi på flera orter i Sverige och med vår app för bokföring online kan du enkelt få kontroll på din ekonomi.
 

BOKFÖRING

Kontroll och ordning på ekonomin på ett enkelt och trevligt sätt.

LÄS MER →

SKATT

Skatt, moms och allt däremellan. Vi sköter detta åt dig!

LÄS MER →

LÖNEHANTERING

En korrekt lönehantering. Hjälp med allt kring din löneadministration.

LÄS MER →

FAKTURERING

Vi ser till att era fakturor skickas & betalas i tid så du slipper oroa dig.

LÄS MER →

STARTA FÖRETAG

Hjälp med det du behöver för att komma igång med ditt nya företag.

LÄS MER →

LIKVIDATION

Råd & stöd vid upplösning av bolag. Kostnadsfri genomgång & offert.

LÄS MER →

RÅDGIVNING

Affärsrådgivning och ekonomisk rådgivning för dig och ditt företag.

LÄS MER →

DIGITAL EKONOMI

Moderna lösningar för en ekonomiadministration som är 100% digital.

LÄS MER →

 

BOKFÖRING

Kontroll och ordning på ekonomin på ett enkelt och trevligt sätt.

LÄS MER →

SKATT

Skatt, moms och allt däremellan. Vi sköter detta åt dig!

LÄS MER →

LÖNEHANTERING

En korrekt lönehantering. Hjälp med allt kring din löneadministration.

LÄS MER →

FAKTURERING

Vi ser till att era fakturor skickas & betalas i tid så du slipper oroa dig.

LÄS MER →

STARTA FÖRETAG

Hjälp med det du behöver för att komma igång med ditt nya företag.

LÄS MER →

LIKVIDATION

Råd & stöd vid upplösning av bolag. Kostnadsfri genomgång & offert.

LÄS MER →

RÅDGIVNING
Affärsrådgivning och ekonomisk rådgivning för dig och ditt företag.

LÄS MER →

DIGITAL EKONOMI

Moderna lösningar för en ekonomiadministration som är 100% digital.

LÄS MER →