En effektivare, smartare och lite roligare redovisningsbyrå

Fortner är en redovisningsbyrå i Kista, Stockholm, med auktoriserade konsulter som står redo att hjälpa dig och ditt företag med bokföring, fakturering, lön, och kvalificerad rådgivning inom skatt och ekonomi. Med smarta, digitala verktyg för redovisning och lokala kontor finns vi alltid nära till hands.

Lediga tjänster:
Lönekonsult

Kontakta oss på kontoret i Kista

Ring oss 010-703 61 50
Till våra kunder
Lönefrågor skickas till
payroll@fortner.se
Mia Thomsen
Kontorschef
mia.thomsen@fortner.se
010-703 61 62
0707-99 93 71
Evelina Öhlund
evelina.ohlund@fortner.se
010-703 61 63
Marta Brodersen
marta.brodersen@fortner.se
010-703 63 17
Michaela Edstein
michaela.edstein@fortner.se
010-703 61 69
Anna Holma
anna.holma@fortner.se
010-703 61 70
Izabella Galustyan
izabella.galustyan@fortner.se
010-703 61 58
Carina Kron
carina.kron@fortner.se
010-703 63 04
Peter Lennström
peter.lennstrom@fortner.se
010-703 61 57
070-629 45 22
Angela Rubaeva
angela.rubaeva@fortner.se
010-703 61 65
Therese Jonsson
therese.jonsson@fortner.se
010-703 61 52
Amanda Storbacka
amanda.storbacka@fortner.se
010-703 63 11
Lars-Olof Thellner
lars-olof.thellner@fortner.se
010-703 61 55
0705-56 60 80
Anna-Karin Zakrisson
anna-karin.zakrisson@fortner.se
010-703 63 10
Ann-Christin Zetterström
ann-christin.zetterstrom@fortner.se
010-703 61 59
Vera Åberg
vera.aberg@fortner.se
010-703 63 16
Stefan Åkerblom
stefan.akerblom@fortner.se
010-703 61 60
Tiffany Trang Le
tiffany.trang.le@fortner.se
010-703 61 71
Helena Jakobsson
helena.jakobsson@fortner.se
010-703 61 68