En effektivare, smartare och lite roligare redovisningsbyrå

Fortner är en redovisningsbyrå i Göteborg med auktoriserade konsulter som står redo att hjälpa dig och ditt företag med bokföring, fakturering, lön, och kvalificerad rådgivning inom skatt och ekonomi. Med smarta, digitala verktyg för redovisning och lokala kontor finns vi alltid nära till hands.

Kontakta oss på kontoret i Göteborg

Ring oss 010 - 703 63 60
Niclas Gole
Kontorschef
niclas.gole@fortner.se
010-703 63 61
0707-73 68 10
Karin Andersson
karin.andersson@fortner.se
010-703 63 62
0736-44 44 61
Katarina Gole
katarina.gole@fortner.se
010-703 63 64
0704-49 78 90
Rosie Westberg
rosie.westberg@fortner.se
010-703 63 63
0736-44 44 62
Mette Toro Hvidsteen
mette.toro.hvidsteen@fortner.se
010-703 63 66
0700-73 30 55
Anita Zippert
anita.zippert@fortner.se
0737-07 97 57
Elisabeth Andersson
elisabeth.andersson@fortner.se
0707-43 38 25